Xenna na zaparcia

Xenna to ziołowy preparat przeczyszczający, pomagający w zaparciach oraz regulujący naturalne procesy naszego organizmu. Działanie przeczyszczające występuje od sześciu do dwunastu godzin od zażycia leku. Jest to środek pochodzenia roślinnego. Jest dostępny w formie tabletek oraz herbaty. Wskazaniami do stosowania xenny jest również atonia jelit po zabiegu operacyjnym oraz gdy chcemy opróżnić jelito grube przed badaniem radiologicznym czy innymi badaniami diagnostycznymi. Xenne można zastosować przy zaburzeniach przechodzenia treści pokarmowej przez nasz układ trawienny. Środek można nabyć w każdej aptece po zaleceniu lekarza. Tabletki są sprzedawane w opakowaniach po dwadzieścia sztuk.

Dawkowanie xenny

Preparat mogą stosować dorośli oraz dzieci od dwunastego roku życia. Jednorazowo można zażyć dwie tabletki. Jeżeli zachodzi taka potrzeba można wziąć raz dziennie 3 do 4 tabletek. Lek działa po 6 a nawet dwunastu godzinach od zażycia dlatego następną dawkę można zażyć dopiero kiedy upłynie ten czas. Pamiętajmy, że tego leku nie możemy zastosować przy zaparciach u dzieci do dwunastego roku życia. Lekarz powinien nam zalecić dawkowanie tego leku przed zabiegami diagnostycznymi. Xenne możemy zakupić w aptece lub drogą internetową.Środek należy stosować według zaleceń na w ulotce.

Xenna przeciwskazania

Xenny nie należy stosować przy nadwrażliwości na sennozydy oraz przy niedrożności jelit i stanach zapalnych okrężnicy. Nie można stosować preparatu przy zapaleniu wyrostka robaczkowego. Xenny nie powinno się zażywać jeżeli mamy niezdiagnozowane bóle w jamie brzusznej czy miesiączkę. Nie można brać leku jeżeli mamy wymioty i bóle głowy. Jeżeli mamy przy użyciu tabletek na przeczyszczenie krwawienia powinniśmy się skonsultować z lekarzem. Xenny nie powinniśmy zażywać dłużej niż tydzień i nie przekraczać dawki dwóch tabletek na dobę. Choroba Crohna, odwodnienie i niedobór elektrolitów jest przeciwwskazaniem do stosowania środka.    

Koniec z zaparciami!


Zobacz sposób na problemy z zaparciami - naturalne leczenie »Dlaczego rok 2023 będzie rokiem zdrowych jelit bez zaparć i biegunek i szczupłej sylwetki - bez syntetycznych tabletek i bez wysiłku?


Oczyścić jelita przeciw zaparciom
Uwaga! Promocja:

Weź teraz 3 opakowania błonnika na zaparcia,
a 1 opakowanie dostaniesz gratis!


Na zaparcia
Kliknij obrazek by dowiedzieć się więcej


Zobacz: Zaparcia
Zaparcia w ciąży
Sposoby na zaparcia
Zagrożenia dla organizmu
Przyczyny zaparć
Leczenie zaparć
Zatwardzenia
Xenna
Espumisan
środki przeczyszczające
Zaparcia nawykowe
Objawy zaparć
Zespól jelita drażliwego
Masz problem z zaparciem?
Co na zaparcia?
Co jeść przy zaparciach a czego unikać??
Jak działa ulgix wzdęcia??
Jak działa lek dulcobis i jak go stosować
Inne informacje o zdrowiu:
Portal o zdrowiu
Choroby cywilizacyjne
Wzdęcia
Irydologia - diagnoza z tęczówki oka
Kamienie i kolki nerkowe
Cukrzyca

Porady jak pozbyć się zaparć szybko i skutecznie...
...oraz bezpłatny e-book o tym jak leczyć zaparcia.

Podaj e-mail na jaki mamy wysłać bezpłatne porady i darmowy ebook o zaparciach:

Email: *Zamkniecie