Ulgix

Ulgix wzdęcia max jest to środek na wzdęcia i zaparcia. Jest on ostatnio znany i polecany w wielu reklamach przez panią Magdalenę Gessler. Lek ten stosuje się objawowo przy uczuciu pełności w jamie brzusznej oraz nadmiernej ilości gazów, Czasem środek stosuje się w celu usunięcia gazów w jamie brzusznej, aby wykonać ultrasonografię, radiografię czy endoskopie brzucha. Jest to jednak środek doraźny i po jego odstawieniu problemy ze wzdęciami i zaparciami mogą powrócić. Środek pomaga pozbyć się nagromadzonych gazów jednak tylko jednorazowo, doraźnie. Lek można zakupić w każdej aptece lub drogą internetową. Inną odmianą leku jest ulgix trawienie.

Ulgix dawkowanie

Zalecane jest zażywanie 1-2 tabletek doustnie między posiłkami. Tabletki należy ssać i nie stosować przez dłuższy czas niż dwa tygodnie. Bardzo ważne jest, aby stosować się do zaleceń dawkowania.

Ulgix skład

Jedna tabletka tego środka zawiera symetykon 80 mg substancje czynną oraz substancje pomocnicze jak żelatyna, glicerol, żółcień, chinolinowa, E104.Opakowanie ulgix wzdęcia max zawiera czterdzieści tabletek.

Ulgix działanie

Ulgix działa w naszym żołądku oraz jelitach przez zmianę napięcia powierzchniowego między płynną zawartością układu pokarmowego i zgromadzonymi pęcherzykami gazu. W wyniku tego pęcherzyki gazowe w ślinie oraz w treści pokarmowej zlewają się i ;przechodzą przez jelito. Jest to jednak działanie krótkotrwałe, jednorazowe. Korzystniej na nasze zdrowie działa leczenie zaparć naturalnymi sposobami na przykład błonnikiem.

Przeciwskazania do stosowania ulgix

Leku nie należy stosować przy jakiejkolwiek nadwrażliwości na symetykon. Pamiętajmy, że nadużywanie tego środka i stosowanie przez dłuższy czas niż dwa tygodnie może upośledzić perystaltykę naszych jelit. Tabletek nie powinny zażywać kobiety w ciąży i dzieci.Nie potwierdzono jeszcze jak ten lek może oddziałyWAĆ na płód. Przy jakichkolwiek działaniach niepożądanych, które mogą wynikać ze stosowanie leku należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza.

Ulgix cena

Ten środek farmaceutyczny kosztuje około 14 złotych ( w zależności od apteki) Cena wydaje się nie być wysoka jednak Twoje jelita mogą przyzwyczaić się do tego środka i będziesz musiał/a brać go stale.

Ulgix opinie

Wiele osób zadaje na różnych forach internetowych pytanie na temat środków ulgix wzdęcia czy ulgix trawienie. Najczęściej pytają czy pomoże to na ich problemy ze wzdęciami, zaparciami na tak zwane leniwe jelita i i uchroni przed lewatywą. Według mnie zastosowanie tego leku nie jest dobrym wyborem. Dłuższe stosowanie leku może spowodować, że nasze jelita przestaną pracować prawidłowo, ich perystaltyka będzie wolniejsza, nie odpowiednia. Niektórzy próbują na zaparcia zamiast leku stosować kawę. Pamiętajmy jednak, że kawa źle wpływa na zdrowie, podnosi ciśnienie a picie jej w dużej ilości zwłaszcza na czczo może powodować refluks. Jeszcze inni próbują probiotyków. Opnie są podzielone. Są osoby, którym ten środek pomógł na kłopoty ze wzdęciami i zaparciami a są i takie, ktore miały po jego stosowaniu jeszcze większe problemy z jelitami. Moim zdaniem jednak najlepsze są naturalne, sprawdzone i zdrowe sposoby jak błonnik i więcej ruchu.

    

Koniec z zaparciami!


Zobacz sposób na problemy z zaparciami - naturalne leczenie »Dlaczego rok 2023 będzie rokiem zdrowych jelit bez zaparć i biegunek i szczupłej sylwetki - bez syntetycznych tabletek i bez wysiłku?


Oczyścić jelita przeciw zaparciom
Uwaga! Promocja:

Weź teraz 3 opakowania błonnika na zaparcia,
a 1 opakowanie dostaniesz gratis!


Na zaparcia
Kliknij obrazek by dowiedzieć się więcej


Zobacz: Zaparcia
Zaparcia w ciąży
Sposoby na zaparcia
Zagrożenia dla organizmu
Przyczyny zaparć
Leczenie zaparć
Zatwardzenia
Xenna
Espumisan
środki przeczyszczające
Zaparcia nawykowe
Objawy zaparć
Zespól jelita drażliwego
Masz problem z zaparciem?
Co na zaparcia?
Co jeść przy zaparciach a czego unikać??
Jak działa ulgix wzdęcia??
Jak działa lek dulcobis i jak go stosować
Inne informacje o zdrowiu:
Portal o zdrowiu
Choroby cywilizacyjne
Wzdęcia
Irydologia - diagnoza z tęczówki oka
Kamienie i kolki nerkowe
Cukrzyca

Porady jak pozbyć się zaparć szybko i skutecznie...
...oraz bezpłatny e-book o tym jak leczyć zaparcia.

Podaj e-mail na jaki mamy wysłać bezpłatne porady i darmowy ebook o zaparciach:

Email: *Zamkniecie